Jutro jest już dziś,
e-commerce bez granic!

Twórzmy świat, w którym czas i energia są poświęcone na innowacje i kreatywność, a automatyzacja zajmie się resztą.

Marcin Łukiańczyk

The way to get started is to quit talking and begin doing.

Walt Disney

W czym mogę Ci pomóc?

Konsultacje e-commerce

E-commerce best practices, czyli indywidualne sesje, podczas których przeanalizujemy wyzwania, przed którymi stoisz i wspólnie poszukamy optymalnych rozwiązań.

Automatyzacje biznesowe

Workflow optimization, razem odkryjemy, jak nowoczesne technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI), lowcode i nocode, mogą przyspieszyć i usprawnić działanie Twojego biznesu.

Analityka internetowa

Data driven marketing, razem stworzymy i wdrożymy strategię skupiającą się na kluczowych wskaźnikach dla Twojego biznesu. Dzięki spersonalizowanym raportom łatwo zinterpretujesz zebrane dane i podejmiesz właściwe decyzje.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Moja praktyczna wiedza jest stale wykorzystywana w realizowanych projektach. Znam i stosuję innowacyjne rozwiązania, które pozwolą Twojemu biznesowi wyróżnić się na tle konkurencji.

Podchodzę do każdego projektu w sposób kompleksowy, uwzględniając nie tylko aspekty techniczne, ale także biznesowe i marketingowe.

Moja pasja do tego, co robię, jest widoczna w każdym projekcie. Traktuję każde zlecenie jak własny projekt, angażując się w nie w 100%, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty.

Przez ponad 20 lat zdobywałem doświadczenie w branży e-commerce – od roli programisty i grafika, przez managera, aż po osobę zarządzającą firmą. Zarówno porażki, jak i sukcesy nauczyły mnie, jak działa biznes w różnych obszarach.

Jako praktyk stale korzystam z najnowszych narzędzi i technologii. Dzięki temu jestem w stanie zapewnić Twojemu biznesowi przewagę konkurencyjną w dynamicznie zmieniającym się świecie e-commerce.

Moja ciekawość to klucz, który otwiera drzwi do przekraczania ustalonych granic. Nieustannie poszukuję nowych, zaawansowanych rozwiązań, nigdy nie zadowalając się tym, co już odkryte. Tam, gdzie inni mogą dostrzegać bariery, ja widzę niewykorzystany potencjał.

To tutaj moje wizje i pomysły, spotykają się z realizacją.

Pakiety Medyczne

Dzięki współpracy z firmą LuxMed stworzyliśmy dedykowaną platformę sprzedażową dla pakietów prywatnej opieki medycznej.

Moja rola polega na koordynowaniu prac nad rozwojem CRM, kształtowaniu strategii marketingowych oraz implementacji automatyzacji. Dzięki tym działaniom, mimo niedużego zespołu, jesteśmy w stanie obsługiwać coraz większą liczbę klientów.

Upoluj eBooka

To projekt, który zaprojektowałem i wcieliłem w życie samodzielnie w 2012 roku.

Kontynuuję jego rozwój, wprowadzając najnowsze rozwiązania z dziedziny e-commerce. Dzięki temu serwisowi mam możliwość eksperymentowania z nowatorskimi technologiami i strategiami, które następnie adaptuję dla innych systemów e-commerce moich klientów.

SmartNews
okiem praktyka

Twoje źródło praktycznej wiedzy e-commerce, marketingu, automatyzacji, analityce i sztucznej inteligencji.

Najnowsze artykuły

  • Analityk internetowy – zawód przyszłości?

    Analityk internetowy – zawód przyszłości?

    Jako analityk internetowy, jesteś odpowiedzialny za monitorowanie, mierzenie i analizowanie obecności firmy w Internecie. Obejmuje to wszystko, od ruchu na stronie internetowej do zaangażowania w mediach…

Firmy które mi zaufały

Gotowy na działanie?