Jutro jest już dziś,
e-commerce bez granic!

Twoja droga do sukcesu
w e-commerce zaczyna się tutaj!

Od 2003 roku aktywnie uczestniczę w dynamicznie zmieniającym się świecie e-commerce. Moje doświadczenie, począwszy od roli programisty, grafika, handlowca, aż do dyrektora IT oraz twórcy największej porównywarki cenowej e-booków w Polsce, pozwoliło mi zrozumieć e-commerce od środka.

Dzięki temu oferuję nie tylko wiedzę, ale też praktyczne doświadczenie, które wnosi olbrzymią wartość do każdego
z projektów.

Co oferuję

Moja oferta skupia się na obszarach, które mają kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojego biznesu. Chcę przekazać Ci wiedzę oraz narzędzia, które pomogą w optymalizacji i rozwoju Twojej działalności.

Automatyzacja Biznesowa
Oferuję wsparcie w zakresie implementacji rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję, narzędzi typu low code i no code, aby Twoja firma działała sprawniej.

Analityka Internetowa (GA4)
Zrozumienie ruchu na stronie to klucz do sukcesu w e-commerce. Wdrażam strategię analityczą, analizuję dane, interpretuję wyniki i wskazuję, jak zoptymalizować Twoją obecność w sieci.

E-commerce
Moje wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala na precyzyjne rozpoznanie potrzeb Twojego biznesu i wskazanie najlepszych kierunków rozwoju.

Doradztwo Strategiczne
Korzystając z mojej bogatej wiedzy i doświadczenia, pomogę Ci zdefiniować jasne cele biznesowe, zaplanować skuteczne strategie oraz podjąć decyzje, które przyspieszą rozwój Twojej firmy. Razem przeanalizujemy Twoją obecną sytuację, wyzwania i możliwości, aby wyznaczyć kierunek, który przyniesie Ci największe korzyści.

Google ADS / Facebook ADS (Analityka)
Dzięki głębokiej analizie danych z kampanii reklamowych wskażę, które działania przynoszą największy zwrot z inwestycji i jak je jeszcze bardziej zoptymalizować.

E-mail Marketing
Pomagam w skutecznym budowaniu i zarządzaniu bazą subskrybentów, tworzeniu kampanii, które przynoszą wyniki, oraz analizie ich efektywności.

Dlaczego ja?

Twoja firma zasługuje na wsparcie partnera, który rozumie e-commerce od podszewki. Łącząc głęboką wiedzę techniczną z praktyką biznesową, oferuję unikalne spojrzenie i precyzyjnie dostosowane rozwiązania do Twojej branży.

Z kim współpracuję

Moja specjalność to wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą rosnąć w sposób efektywny, nie powiększając jednocześnie swoich zespołów. Jeżeli szukasz praktycznych rozwiązań i jesteś otwarty na innowacje – jestem tu, aby Ci pomóc.

Jeżeli natomiast jesteś dużą korporacją lub jednostką niezainteresowaną zmianami i adaptacją nowych technologii, mogę nie być odpowiednim ekspertem dla Ciebie. Dążę do tworzenia rzeczywistych, mierzalnych zmian dla firm gotowych na innowacje.

Jak to działa?

Najpierw umawiamy się na 25 minutową niezobowiązującą rozmowę. Chcę poznać Twoje oczekiwania, wyzwania oraz cele. Następnie wspólnie ustalamy kierunek działania. Moja praca polega na dostarczaniu wartości, wiedzy i konkretów.

Jak się rozliczamy?

Stawiam na przejrzystość. Wybierz model współpracy, który najbardziej Ci odpowiada.

Jednorazowo

800 zł /h

Pakiet 10h

650 zł /h

(ważność 3 msc)

Pakiet 10h

500 zł /h

(ważność 1 msc)

Pakiet 20h

600 zł /h

(ważność 6 msc)

Pakiet 20h

450 zł /h

(ważność 2 msc)

*ceny netto

W przypadku stałej współpracy szukamy optymalnej formy rozliczenia.

To jak, działamy?

Jeśli jesteś gotowy przekształcić swój biznes i skorzystać z mojego doświadczenia, skontaktuj się ze mną. Czekam, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w Twojej branży.

Masz dodatkowe pytania?
Serdecznie zapraszam do kontaktu